KTO BUDE HODNOTIŤ V POROTE EFFIE AWARDS SLOVAKIA 2023?

Členovia poroty súťaže EFFIE AWARDS SLOVAKIA 2023 sú známi. Roly a zodpovednosti predsedu poroty sa tento rok zhostí Kamil Charvát, člen prezídia KRAS a COO MUW Saatchi & Saatchi. Pomáhať mu pri výbere tých najefektívnejších kampaní bude 55 reklamných odborníkov a marketingových špecialistov.

“Byť predsedom EFFIE poroty je česť a zodpovednosť zároveň. Štatút, prihláška aj celý proces súťaže prešiel v tomto ročníku výraznými obmenami, takže aspoň "z prvého radu" uvidím ako sa ujali a na čom ešte môžeme popracovať. Ale asi najdôležitejšou mojou agendou bude viesť diskusiu smerom k hľadaniu silných a zaujímavých momentov prihlášok a neplytvať energiou na kritiku. Súťaže sú na to, aby sme našli a vyzdvihli práce, ktoré nás všetkých budú inšpirovať a motivovať do ďalšieho roka,“ reagoval Kamil Charvát na svoje zvolenie do roly predsedu poroty.

Všetky prihlásené práce posúdi porota prvého kola, ktorá zostaví shortlist. Porota druhého kola následne zo shortlistov vyberie finalistov a rozhodne o udelení bronzovej, striebornej a zlatej EFFIE. 

Snimka obrazovky 2023-12-22 o 130330png

Snimka obrazovky 2024-01-03 o 111354pngPredstavenie najefektívnejších kampaní roka Effie Awards Slovakia 2023 a vyhlásenie víťazov Agentúry roka 2023 sa uskutoční 9. februára 2024.

Kampane ocenené zlatou alebo GRAND EFFIE majú získavajú možnosť ďalej súťažiť v nadnárodnom formáte EFFIE BEST of the BEST a v konkurencii prác z celého sveta.